Натурал санның 5-ші дәрежесі қандай цифрмен аяқталады


Ответы на вопрос

Отвечает Ошлаков Саня.
Табиғи санның квадратының қандай фигуралар бойынша аяқталатынын қарастырайық:1 ^ 2 = 1, 2 ^ 2 = 4, 3 ^ 2 = 9, 4 ^ 2 = 16, 5 ^ 2 = 25, содан кейін 25 табиғи санның 25-цифры болады.