Результаты поиска для фразы "у трьох загонах 80 дітей у першому 24 дитини а в другому на 7

більше"скільки дітей у третьому загоні?

Ответы на вопрос

Отвечает Нежданов Вадим.
Якщо у першому загоні 24 дитини, а в другому на 7 більше, значить
24+7 = 31 дитина у другому загоні

У всіх трьох загонах 80 дітей, значить
кількість дітей у першому загоні + кількість дітей у другому загоні + кількість дітей у третьому загоні = 80 діток
Значить
80 діток - кількість дітей у першому загоні - кількість дітей у другому загоні =80-24-31=25 дітей у третьому загоні

Відповідь: 25 дітей у третьому загоні