Помогите пожалуйста!!!#1 задача.Швидкість пароплава за течією на 8км/год більша,ніж проти течії. За

течією пароплав за 5год.пройшов відстань 120км. Яку відстань пройде пароплав проти течії за 4години? #2задача. Марійка поїхала до подруги 1 серпня о 10годині. Якого числа і о котрій годині вона повернулася, якщо минуло 100 годин?

Ответы на вопрос

Отвечает Прудникова Юля.
120 :5=24(км/год)-швидкість пароплава за течією;
24-8=16(км/год)-швидкість пароплава проти течії;
16*4=64(км)-пройде пароплав проти течії за 4год

100год-4доби4год
1серпня +4доби=5серпня  10год+4год=14год, отже: Марійка повернулася 5серпня о 14годині
Отвечает Шаронов Дмитрий.
#1 задача.
1/ 120:5=24 км/год -
за течією
2/ 24-8=16 км/ год - проти
течії
3/ 16*4= 64 км -
пройде пароплав проти течії за 4години.

#2задача.

100 год = 4 доби 4 год
повернулася 5 серпня о 14 год