Розв’яжіть рівняння 1,6 (х + 0,2) = 4,48.


Ответы на вопрос

Отвечает Трофимов Илья.
1.6(х+0.2)==4.48
1.6х+0.32=4.48
1.6х=4.48-0.32
1.6х=4.16
х=4.16/1.6
х=2.6
З тебе спасибі ))