за 1 хвилину учень чиьає в голос 80 слів, а мовчки 200слів. на скільки більше учень прочитає за 5

хвилин мовчки

Ответы на вопрос

Отвечает Грудовик Арина.

5*80=400. 5*200=1000. 1000-400=600

Отвечает Росоха Ваня.

1 способ

1)200*5-80*5=600(сл.)

2 способ

1)200*5=1000

2)80*5=400

3)1000-400=600(сл.)