Чому дорівнює сумма семи перших членів геометричної прогрeсії (bn), якщо b1=6 , b6 =192


Ответы на вопрос

Отвечает Дунаев Влад.
B1=6
b6=b1*q^(n-1)=6*q^5=192   q^5=192/6    q^5=32  q=2
S7=(b1*(q^n)-1))/q-1=6*((2^7)-1)/1=6*127=762