Спростіть вираз -20+ 2м-м+16-3м І знайдіть його значення при м= - 1/2(мінус одна друга).


Ответы на вопрос

Отвечает Аласов Айхан.
-20+2м-м+16-3м=-4-2м
2м-м=м(1м)
м-3м=-2м
-20+16=-4
Якщо М= -1/2 ,тоді -4-2×М= -4 - 2×1/2=-5
1/2=0,5
2×0,5=1
-4 - 1 =-5
отже -4 - 2 × 1/2= - 5