Розв'яжи задачу.Склади та розв'жи обернені задачі. Довжина стрічки 4 м. Оля подовжила її,зшивши 5

таких стрічок. Стрічку якої довжини одержала Оля?

Ответы на вопрос

Отвечает Земляной Дима.
1)д-4м
п.-5 стр
о-?
1)4·5=20(м)
в-дь:20м стрічка
2) д-4м
о- 20 м
п-?
1) 20:4=5 (с)
в-дь: зшили 5 стрічок
3) 0- 20 м
п-5 с
д-?
1) 20:5=4(м)
в-дь: 4 м стрічка