Задача 1)купили 3 банки меду.по 3 кг у кожний.Скильки всього килограмив меду купили?2)купили 2

банки меду.в одний 4 кг в другий 3кг.Скильки всього килограмив меду купили ,?3)на зиму господиння заготовила 6 трилитрових банок и одну десятилитрову банку яблучного соку. Скильки всього литрив соку заготовыла господиня?

Ответы на вопрос

Отвечает Очеретна Вікторія.
1. 3•3=9 (кг). Ответ: 9 кг меда купили. 2. 1) 4+3=7.( кг) Ответ: 7 кг всего. 3. 1) 6•3=18 (л) в 6 банках. 2) 10+18=28 (л) Ответ: 28 литров заготовила на зиму господиння.