Срочно!!!!У третьому класі 9 відмінників. Це 1/3 усієї кількості учнів класу. Скільки учнів у

третьому класі?

Ответы на вопрос

Отвечает Темнова Аня.
9*3=27 учнів у класі
====================================
Отвечает Соколов Никита.
9 * 3 = 27 (уч.) в класi.
відповідь: 27 учнів у класі