Не можу вирішити рівняння потрібно знай ти х а) -х=25 б) -(-х) =4,9 в) (х)=9 г) (х)= -1,8


Ответы на вопрос

Отвечает Кокорина София.
1)-х=25
х= -25
2) -(-х)=4,9
х=4,9
3)эм.... Может тут скобки модуля? [х]???
Если так то, х=9,-9
4)[х]= -1,8
х= 1,8; -1,8