Как решить задачу Робітники відремонтували 3650 м шосе, і їм залишилося відремонтувати ще на 1270 м

більше. Скільки всього метрів шосе потрібно було відремонтувати?

Ответы на вопрос

Отвечает Густов Михаил.
1) 3650+1270=4920 (м) - осталось отремонтировать
2) 3650+4920=8570 (м) - всего длина шоссе