Одне з двохнатуральних чисел у 4 рази більше за інше, іх різниця дорівнює 54321. Знайди ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Нурик.

4х-х=54321

3х=54321

х=54321/3

х=18107 - одне число

18107*4=72428 - друге число

Отвечает Каримов Даниль.

4х-х=54321

3х=54321

х=54321:3

х=18107-меньшее число.

4х=18107*4=72428-большее число.

ПРОВЕРКА:

72428-18107=54321