На одній чаші важільних терезів лежать груша і гиря 50 г, на іншій-яблуко і гиря 20 г. Фрукти

важать 260 г. Скільки важить яблуко, якщо терези знаходяться в рівновазі?

Ответы на вопрос

Отвечает Простатина Мария.
1) 50-20=30(г)-разница в весе
2) 260-30=230(г)-весят яблоко и груша поровну
3) 230:2=115(г)-весит груша (т.к. гиря тяжелее)
4) 115+30=145(г)-весит яблоко