Склади задачі з числами 56,14,4 на знаходження величини одиниці вимірювання


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
56:(14-b) = 100-92

56:(14-b)=8

14-b= 56:8

14-b=7

b= 14-7

b=7

проверка

92+56:(14-7)=100

100=100