Шаруа қожалығы 2000 т, ал бидайдан 900 т кем арпа жəне арпадан 5 есе кем тары сатты. Шаруа қожалығы

барлы ғы неше тонна дəнді дақылды сатты

Ответы на вопрос

Отвечает Соболев Владимир.
2000-900=1100 1100÷5=220 2000+1100+220=3320