З одніеї ділянки зібрали 42 мішки цибулі, а з другої - 29. З другої ділянки зібрали на 715 кг

цибулі менше, ніж з першої. Скільки кг цибулі зібрали з кожної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Маслов Владислав.

1) 42-29=13 мішків- на стільки менше зібрали мішків цибулі з другої ділянки, ніж з першої(в стількох мішках зібрали 715 кг цибулі)

2) 715:13=55 кг цибулі - в одному мішку

3) 55*42=2 310 кг цибулі зібрали з першої ділянки

4) 55*29=1 596 кг цибулі - зібрали з другої ділянки

відповідь: 2 310 кг цибулі, 1 596 кг цибулі