Довжина першої смужки 23 см.Друга смужка на 8 см коротша.Від другої смужки відрізали 6 см.Якою

завдовжки стала друга смужка? потрібна умова!

Ответы на вопрос

Отвечает Жарылкасын Хамза.
1смужка-23см
 а)2смужка-?, але на 8 см коротша (показать стрелочкой на первую)
б) вiд 2 смужки вiдрiзали 6 см, стало -?

1) 23-8 =15(см)
2) 15-6= 9(см)
Вiдповiдь: довжина другоi смужки 9см.