Для походу туристи купили консерви. Коли вони витратили 9 банок, то залишилось у 3 рази більше, ніж

витратили. Скільки банок консервів купили туристи ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ramazanova Maj.
1) 9*3=27
2)27+9=36
ответ 36
Отвечает Артеева Дарина.
9*3=27
27+9=36
купили 36 банок