Придумать приклади з дробами 2 на відніміння і 2 на додавання


Ответы на вопрос

Отвечает Сухореброва Даша.
9/9- 2/9= 7/9
25/66-23/66=2/66
12/15+3/15=15/15 
34/67+16/67=50/67