Спорт уйірмесінде 43 спортшы бар. Оның 9-ы ауыр атлеттер, ал жүгіріспен айналасатындар саны

биіктікке секіретін спортшылардан 4-ке артық. Секцияда жүгіріспен айналысатын қанша спортшы бар

Ответы на вопрос

Отвечает Азизов Тимур.
43 - 9 = 34
жүгіріспен - х+4
биіктікке сек -х
х + х + 4 = 34
2х +4=34
2х=30
х=15
15+4=19
19 спортшы жугиреди