Відстань між містами А і В дорівнює 232 км. З міста В у бік, протилежний до АВ, вирушив

велосипедист зі швидкістю 14 км за год.Одночасно з ним з міста А у тому самому напрямі вирушив мотоцикліст, який наздогнав велосипедиста через 4 год після початку руху.Знайди швидкість мотоцикліста.

Ответы на вопрос

Отвечает Болейко Ярослав.
1) 14*4=56 км - проїхав велосипедист за 4 години
2)  232+56=288км - проїхав мотоцикліст
3) 288/4=72 км/год - швидкість мотоцикліста