У двох хлопчиків разом 43 грн у одного з них на 25 грн більше ніж у другого скільки грошей у

кожного хлопчика

Ответы на вопрос

Отвечает Фенцель Артём.
Нехай у одного хлопчика х гривень, тоді у другого х+25 гривень, що в сумі складає 43 гривні. Маємо рівняння:
х+х+25=43
2х=43-25
2х=18
х=9
У одного хлопчика 9 гривень, у другого 9+25=34 гривні.