Скільки років мине після 1 січня 2013 року,коли вперше добуток цифр у записі року стане більшим,ніж

сума цих цифр?1)872)98 3)1014)1025)103

Ответы на вопрос

Отвечает Лескин Иван.

4)102

2013+102=2115

2+1+1+5=9

2*1*1*5=10

Отвечает Деев Дмитрий.

2067=20+67=87          2067-2013=54 года

2078=20+78=98         2078-2013=65 лет

2081=20+81=101       2081-2013=68 лет

2082=20+82=102       2082-2013=69 лет

2083=20+83=103      2083-2013=70 лет