Ауданы 100 га мақта егілген жерден 2870 ц мақта өнімі алынды. 10 га жерден неше центнер мақта өнімі

алынды?

Ответы на вопрос

Отвечает Викторова Оля.
1)2870 ц :100 га=28.7(ц)-1 га
2)28,7*10=287(га)10 га