Човен пропливає відстань між двома пристанями за течією річки за 0,6 год,а на зворотній шлях

затратив - 1 год. Швидкість човна за течією річки-на 6 км/год більша швидкості проти течії.Знайдіть відстань між пристанями. Розв"яжіть рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Крюкова Лена.

пусть скорость лодки х, тогда

(х+6)*0,6+(х-6)*1=0,6х+3,3+х-6=1,6х-2,4

1,6х=2,4

х=2,4/1,6

х=1,5км/ч собственная скорость лодки,

(1,5+6)*0,6=4,5км расстояние между пристанями