Перший робітник виготовляє одну деталь за 2хв, а другий робітник таку ж деталь - за 3хв. За скільки

часу разом вони виготовлять 30 таких деталей?

Ответы на вопрос

Отвечает Кунцевич Алексей.
1) 1 : 2 = 1/2 деталі - перший робітник виготовляє за 1 хвилину
2) 1 : 3 = 1/3 деталі - другий робітник виготовляє за 1 хвилину
3) 1/2 + 1/3 = 3/6 + 2/6 = 5/6 деталі - буде виготовлено за 1 хвилину, якщо вони будуть виготовляти разом
4) 30 : 5/6 = 30 * 6/5 = 180/5 = 36 хвилин - за стільки буде виготовлено 30 таких деталей

ВІДПОВІДЬ: 36 хвилин