1025 санын 1/3; 0,8 сандарына кері пропорционал сандарға бөліңіз


Ответы на вопрос

Отвечает Омарова Адина.
1/3 от числа 1025 =1025/3=341 2/3
0.8 от числа 1025=1025*0.8=820






                                                                                             Добра вам :33