Середнє арифметичне двох чисел одне з яких у 4 рази менше від другого дорівнює 10 знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

менше число х

більше число 4х

сер.арифметичне 10

складемо рівняння

х+4х=10*2

5х=20

х=20:5

х=4 менше число

4*4=16 більше число

перевіримо: (4+16):2=20:2=10 середнє арифметичне 

=============================================