У господарки було 7 кг моркви, картоплі- на 28 кг більше, а капусти- у 7 разів менше, ніж картоплі.

Скільки кілограмів капусти було в господарки?

Ответы на вопрос

Отвечает Выков Анзор.
7+28=35(кг)-картоплі
35:7=5(кг)-капусти
Відповідь: 5кг капусти було в господарки.