Відстань між Донецьком і Харковом дорівнює близько 300 км. Чому дорівнює відстань між цими містами

на карті, маштаб якої 1:20000000?

Ответы на вопрос

Отвечает Плетнёва Аля.

20 000 000см=200 000м=200км
300/200=3/2=1,5см на карте