150м - 25дм = ?З кошика висипали 8 грибів. Це у 9 разів менше, ніж у кошику залишилося. Скільки

грибів було в кошику?

Ответы на вопрос

Отвечает Терзи Илья.
1м=10дм
150*10=1500дм
1500-25=1475 дм

8*9=72 гр - лишилось
72+8=80 гр - було