Хлопчик і дівчинка разом помили 15 тарілок.хто з них помив більше тарілок і на скільки,якщо

відомо,що хлопчик помив 7 тарілок

Ответы на вопрос

Отвечает Шарафутдинов Дима.
1) 15-7=8 ( т. ) помила тарілок дівчинка;
2) 8-7 =1 (т)
Відповідь : дівчинка помила більше на одну тарілку