Щоб завершити спорудження будинку треба привезти 35344 цеглини. Четверту частину цієї цегли вже

привезли. Скільки цеглин залишилося привезти?

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Георгий.
1) 35344: 4= 8836 (ц) - привезли
2) 35344 -8836 =26508(ц) - осталось привезти