Тема:Рівняння та їх застосування до розв'язування задач.Координатна площина. 1)Розв'яжіть

рівняння: 13х+10=6х-4 2)Позначте на координатній площині точки А(-1;4) і В(-4;-2).Проведуть відрізок АВ. Знайдіть координати точки перетину відрізав АВ з вісім абцис.

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Алёна.
1)13x+10=6x-4
13x-6x=4-10
7x=-14
X=-2