У 3 ящиках містяться горіхи. У 1 ящику на 6 кг горіхів меньше, ніж у двох інших разом. А у другому

на 10 кг меньше, ніж у двух інших разом. Скільки горіхів у 3 ящику.

Ответы на вопрос

Отвечает Козьменко Лена.
Назовем ящики x1 x2 x3 
x1=x2+x3-6
x2=x1+x3-10
складуваем уравнения 
x1+x2=x2+x3+x1+x3-6-10
2x3=16
x3=8