Довжина прямокутника 8см а ширина становить четверту частину довжини.побудувати такий прямокутник і

знайти його периметр.

Ответы на вопрос

Отвечает Мусин Сергей.
1) 8:4 = 2 (см)
Р =8+2+8+2  =20 (см)
Побудувати за розмiрами 8 та 2 см