Довжина саду 50 м, а ширина у 2 рази менша. обчисли площу саду та паркану навколо нього


Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Роман.
Довжина - 50 м
Ширина - ?
1) 50:2=25(м) - ширина
2) 50×25=1250(м²) - площадь
Ответ: S=1250 м²