Автобус за перший день проїхав 0,32 всієї відстані, за другий - 0,65 решти, за третій - 0,5 нової

решти,за четвертий решту - 59,5 км. Який шлях проїхав автобус за чотири дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Трапезникова Арина.

Весь путь х км

1 день= 0,32х

2 день=(х-0,32х)*0,65=0,65х-0,208х=0,442х

3 день- (х-(0,32х+0,442х))*0,5= (х- 0,762х)*0,5=0,5х-0,381х=0,119х

х-(0,32х+0,442х+0,119х)=59,5

х- 0,881х=59,5

0,119х=59,5

 х=59,5/0,119

х=500

Проверка

1день   0,32*500 =160км

2 день  0,442*500 =221км

3 день 0,119*500= 59,5км

160+221+59,5+59,5= 500км

 

ВЕРНО