Висота правильної чотирикутної піраміди дорівнює 6 см и утворює кут 45 градусив з бичним ребром .

Знайти обем пирамиди

Ответы на вопрос

Отвечает Костенко Костя.
V=1/3 bh b-площадь основания  h-высота.s=72 V=1/3*72*6=144см3