Запиши вирази та обчисли їх значення: а)дільник 8,а ділене виражене добутком чисел 4 і 6;

б)зменшуване 42,а від'ємник є часткою 14 і 7; в)перший множник є часткою чисел 9 і 3,другий множник дорівнює 6;

Ответы на вопрос

Отвечает Ник Никита.
А) 4 х 6 : 8 = 24 : 8 = 3
б) 42 - 14 : 7 = 42 - 2 = 40
в) 9 : 3 х 6 = 3 х 6 = 18