У трикутнику одна сторона дорівнює 6 см. Її довжина становить 24% довжини другої сторони і 16%

довжини третьої сторони. Знайдіть периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Артём.
6*100:24=25 см друга сторона
6*100:16=37,5 см третя сторона
6+25+37,5=68.5 см периметр
=============================