Iз Киева до Днiпропетровська вирушив потяг iз швидкiстю 63 км.год,а через 3 години йому назустрiч

iз Днiпропетровська вирушив експрес зi швидкiстю 109 км.год.Через який час пiсля того,як вирушив експрес потяги зустрiлися i на якiй вiдстанi вiд Киева вiдбулася ця зустрiч,якщо вiдстань мiж Киевом i Днiпропетровськом 533 км ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Катя.
1)63*3=189 км проїхав потяг із Київа до виходу потяга із Дніпра
2)533-189=344 км треба подолати потягам до зустрічи
3)63+109=172 км /год швидкість наближення
4)344:172=2 год -через цей час відбудеться зустріч
5)109*2=218 км подолає потяг із Дніпра за 2 год
6)533-218=315 км на цій відстані від Київа відбудеться зустріч
=====================================