Робітник за 3 год змонтував 18 дрилів. Скіль­ки дрилів він змонтує за2 год, якщо за кожну годину

монтуватиме на 1 дриль більше, ніж раніше? Яким числом треба замінити число 2, щоб зада­чу можна було розв'язати двома діями?

Ответы на вопрос

Отвечает Осипенко Костя.
18:3=6(Д)-за 1 час
6+1=7(д)-за 1 час только на одну больше
7*2=14(д)-за 2 часа