Лысыця женеться за косулею.Швыдкисть лысыци 11м./сек,а швыдкисть косули -9м./сек.зараз миж нымы

300м.На який видстани вид косули буде лысыця через 40сек.?через який час война наздожене косулю?

Ответы на вопрос

Отвечает Алферов Тихон.
1) ск. м за 40 с пробіжить косуля?
9*40=360м
2) ск м за 40с пробіжить лисиця?
11*40=440м
3) яка відстань між ними буде через 40 с?
300 - (440-360) = 220 м.
4) на ск. швидше біжить лисиця? 11-9=2м/с
5) коли наздожене?
220м / 2 м/с= 110 сек