Скількома нулями закінчується добуток усіх натуральних чисел від 28 до 55 включно


Ответы на вопрос

Отвечает Койнов Денис.

від 1 до 3 нулів

                                                               рчтмиптмттт                              

Отвечает Кутукова Юлия.

2 нулями !!!! 

Все очень просто !!! 

2 числа 28*55=1540

1540*10=15400

28*55*10=15400