Знайди сторони рівнобедреного трикутика якщо його периметр дорівнює 31см а основа коротша за бічну

сторону на 2,6 см

Ответы на вопрос

Отвечает Стрелкова Арина.

х см - бічна сторона 

(х-2,6) см - основа

х+х+х-2,6=31

3х=33,6

х=11,2(см) - бічна сторона

11,2 - 2,6= 8,6(см) - основа

Відповідь: довжина сторін 11,2см, 11,2см та 8,6см.