Із пристані Черкаси до пристані Київ вийшов моторнии човен і одночасно назустріч йому з пристані

Київ вирушив буксир. Швидкість моторного човна 35км/год,а буксира 15 км/год. Через 3 год вони зустрілися. Яка відстань між пристанями?

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Анастасия.
35*3=105(км)-прошла моторная лодка
15*3=45 (км) - прошел буксир
105+45=150(км) -расстояние между пристанями