Обчислити роботу, яку треба виконати при стисненні пружини на 0.03м, якщо для стиснення пружини на

0.02м була витрачена сила 30 Н. Помогите очень срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Корецкая Ольга.
0.02 м--30 Н
0.03 м-? Н
пропорция
0.03*30:0.02=45 Н-сила F для стиснення пружини на 0.03м була витрачена

А=FS
А=45*0.03=1.35 Дж-треба виконати роботу.