Для дитячого садка купили 8 ляльок і 5 м'ячів. Лялька коштує 70 грн, ам'яч у 5 разів дешевший за

ляльку. Скільки гривень коштує вся покупка??

Ответы на вопрос

Отвечает Микитчин Наталя.
Умова:
Ляльок: 8
М'ячів: 5
Коштує 1 лялька: 70 грн
Коштує 1 м'яч: ?
Вартість усієї покупки: ?
Розв'язання:
1) 70:5=14 (грн) - вартість одного м'яча
2) 70×8=560 (грн) - вартість 8 ляльок
3) 14×5=70 (грн) - вартість 5 м'ячів
4) 560+70=630 (грн) - вартість усієї покупки
Відповідь: вартість усієї покупки - 630 грн.